تایمر آبیاری قطره ای باعث اتلاف آب نمیشود


حذف کابل، قابلیت استفاده در مکانهایی که منبع برق وجود ندارد و قیمت ارزانتر سوخت فسیلی نسبت به برق سه فاز از جمله مزایای این گونه کارواش صنعتی است. یکی از این ترکیبات کارواش صنعتی اینترپمپ 200 بار فشار سه فاز میباشد که در جدول زیر مشخصات آن ذکر شده است. پمپ کارواش جابهجایی مثبت که به پمپ پیستونی نیز معروف است که حرکت رفت و برگشت پمپ در سیلندر باعث خروج آب از دستگاه میشود. در مقایسه با شستشوی سنتی (شیلنگ آب و سطل کفدار) متوجه می شویم که هم سرعت کارواش خانگی بالاتر است و هم بهتر تمیز می کند . کارواش صنعتی در سر نازل از یک تنظیم کننده فشار خروجی آب بهره میبرد. فاصله پمپ با خروجی: فاصله بیشتر پمپ با خروجی آب باعث میشود پمپ فشار بیشتری تحمل کند. یکی از بهترین و بروز ترین آب پاش ها برای فضای سبز که باعث حفظ زیبایی و آراستگی آن می شود، آبپاش مخفی شونده می باشد. باعث استهلاک و آسیب رساندن به ابزارها و سیستم می گردد و در نتیجه کیفیت آبپاش ها دچار تغییر می شود و توزیع آب به مرور کاهش می یابد.

تایمر آبیاری قطره ای به صورت دستی باعث اتلاف آب میشود و چون تشخیص مقدار دقیق آب برای هر گل و گیاه به صورت دستی سخت است آب زیادی تلف میشود. آب گرم ورودی به پمپ باعث خرابی اورینگ و قطعات پلاستیکی پمپ میشود. تایمر آبیاری خانگی در مصرف آب هم صرفهجویی میکند. کارواش صنعتی آب گرم از یک سیستم گرمکن استفاده میکند. حالا که کل کشور و حتی کل جهان با مشکل کمبود آب مواجه شده است. در سال 1950، تنها 30 درصد از جمعیت جهان در مناطق شهری زندگی می­کردند. ویژگی مثبت این مدل این است که دستورالعمل استفاده از آن در قسمت پشتی آن حک شده است. اهمیت ویژگی های تایمر آبیاری در انواع آن بیشتر است و لذا انواع تایمر آکوا در زیر با قابلیت های آن به صورت مجزا بررسی شده است. شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. نازل ها و خود آبپاش به راحتی در زمین قابل نصب هستند. تایمر آبیاری قطره ای به راحتی مدت زمان و مقدار آب مصرفی برای هر گل و گیاه را تعیین میکند. این آبپاش دارای پایه نازکی است به همین دلیل به راحتی در زیر زمین نصب میشود و به صورت خطی عمل آبیاری را انجاممیدهد.

آبپاش مخفی شونده هانتر با توجه به شعاع پاشش آن دارای سه نوع شعاع پاشش کم، متوسط و زیاد است که برای آبیاری فضاهای مختلف بزرگ و کوچک از آن استفادهمیشود و برای هرکدام از آنها قابل تنطیم است. اگر هدف شما بهره وری بالا، آبیاری موثر و در نهایت کسب بهترین نتیجه است، آب پاش هانتر I-40 بهترین گزینه می باشد. روش کار PGP هم مشابه دیگر آبپاش های مخفی شونده می باشد و با فشار آب سر آن به صورت کشویی بالا می آید و آب را اسپری می کند و با قطع شدن جریان آب جمع شده و در بدنه مخفی می شود. در جعبه این آبپاش آچاری وجوددارد که میتوان با استفاده از آن شعاع آبپاشی را افزایش داد. آبپاش های مخفی شوند مخصوص آبیاری بارانی تحت فشار. همچنین انتخاب یک جاروبرقی مجهز به سری های مختلف مانند نازل سرتخت یا برس گرد مخصوص نظافت مبلمان به انجام بهتر عملیات نظافت فضای داخلی خودرو کمک می نماید. این تایمرها مناسب آبیاری فضای سبز کوچک، روف گاردن،دیوار سبز، تراس، باغچه می باشد و شما را از حضور در منزل جهت آبیاری گیاهان بی نیاز می کند. سنسورهای حرفهای دارد و برای آبیاری در سطح گسترده مناسب است. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . از آنجا که در کارواش صنعتی آب با فشار بیشتری از شلنگ خارج میشود جنس شلنگ در این کارواش از فولاد است. اگر سطح بزرگی را قرار است تمیز کنید از پمپ کارواش صنعتی فشار بالا استفاده کنید. مزایای استفاده از کارواش صنعتی چیست؟ استفاده از پمپ فشار بالا با سوخت فسیلی مزایای خاص خود را دارد. این محصول قابل استفاده روی سطوح خشک می باشد. به عبارتی دیگر شست و شوی کفی یکی از آن دسته ملزومات مهم و اساسی دستگاه های کارواش به شمار می آید که در پاکیزگی بهتر و جلا دهی به سطوح و تجهیزات، نقش بسیار مهمی ایفا می کند. این احتمال وجود دارد که در کارواش خانگی از آلیاژ برنج نیز استفاده شود؛ اما این برنج دارای روی کمی بوده و کیفیت لازم را نخواهد داشت. 2. در ساخت پمپ پیستونی از برنج و در ساخت پمپ سانتریفیوژی از چدن استفاده میشود. 1. نسبت توان به وزن در پمپ پیستونی بسیار بالا است.

[ بازدید : 48 ]

[ سه شنبه 21 ارديبهشت 1400 ] 11:04 ] [ نویسنده سیگنال ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]