پمپئو از تحریم یک شرکت ونزوئلایی خبر داد

پمپئو با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: آمریکا شرکت بیومتریک اکس کله سی. ای (Ex-Cle C.A.) و دو تن از نمایندگان این شرکت را به علت حمایت از تقلب در انتخابات ۶ دسامبر به نفع رژیم غیرقانونی مادورو تحریم می کند.

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: آنهایی که به دنبال تضعیف انتخابات آزاد و منصفانه در ونزوئلا هستند باید پاسخگو باشند.

پمپئو ۱۱ روز گذشته نیز همزمان با برگزاری انتخابات پارلمانی ونزوئلا و هنوز زمانیکه انتخابات به پایان نرسیده بود، مدعی تقلب در انتخابات این کشور شده بود.

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: تقلب در انتخابات ونزوئلا از پیش صورت گرفته است. نتایج اعلامی توسط حکومت غیر قانونی مادورو بر خواسته مردم ونزوئلا تأثیر نمی‌گذارد.

وی ادامه داد که آنچه امروز اتفاق می‌افتد یک تقلب و ساختگی است نه انتخابات.

برگزاری انتخابات پارلمانی ونزوئلا که از ماه‌ها قبل محل مناقشه مخالفان داخلی و خارجی این کشور بود، واکنش‌های جهانی مثبت و منفی بسیاری از رد مشروعیت و ادعای تقلب تا تایید شفافیت و به رسمیت شناختن نتایج این رویداد سیاسی را به همراه داشته است.

برزیل، کلمبیا، کانادا و شیلی از جمله کشورهایی هستند که نسبت به ونزوئلا موضع مخالف داشته و نتایج انتخابات این کشور را به رسمیت نمی‌شناسند، در حالیکه دولت کوبا از متحدان ونزوئلا و از کشورهای مغضوب آمریکا با انتشار بیانیه‌ای پیروزی حزب سوسیالیست را به دولت مادورو تبریک گفت.

دولت نیکلاس مادورو رئیس‌جمهوری ونزوئلا که از ماه‌ها قبل در تلاش بوده تا در بالاترین سطح از نظارت، هرگونه ادعای تقلب در انتخابات از سوی مخالفان داخلی و خارجی را منتفی کند، از اتحادیه اروپا نیز دعوت کرد تا به عنوان ناظر، روند رای گیری انتخابات مجلس این کشور را رصد کند. با این وجود «جوسپ بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با رد این درخواست، از ونزوئلا خواستار به تعویق افتادن انتخابات شد.

[ بازدید : 56 ]

[ شنبه 29 آذر 1399 ] 9:02 ] [ نویسنده سیگنال ]

[ ]

تماس تلفنی با ولیعهد ابوظبی

کاخ سفید اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در تماس با محمد بن زاید آل نهیان ، ولیعهد ابوظبی به وی به خاطر "پیشرفت" در اجرای توافق نامه های عادی سازی منعقد شده بین امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی تبریک گفت.

طبق بیانیه صادر شده توسط معاون سخنگوی کاخ سفید دو طرف همچنین در طی تماس ، در مورد تعدادی از مسائل امنیتی مورد علاقه مشترک گفتگو کردند.

امارات و بحرین ۱۵ سپتامبر توافقنامه صلح با رژی صهیونیستی را تحت نظارت آمریکا امضا کردند؛ اقدامی که رهبران فلسطینی آن را خیانت و خنجری از پشت به مساله فلسطین توصیف کردند.

از آن زمان هیات هایی تجاری، سیاسی، اقتصادی و نیز گردشگرانی از هر دو طرف اماراتی و اسرائیلی سفرهای متقابل داشته و همکاری هایی در عرصه های مختلف آغاز شده است.

[ بازدید : 59 ]

[ شنبه 29 آذر 1399 ] 9:01 ] [ نویسنده سیگنال ]

[ ]

نکات قبل از تصمیم گیری برای پیاده سازی و استفاده از نرم افزار CRM

قبل از تصمیم گیری برای پیاده سازی و استفاده از نرم افزار CRM، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

ایجاد یک طرح پیاده سازی برای مدیریت پروژه: این برنامه ریزی باید دقیق باشد و شامل چیزهایی مانند تخصیص منابع، وابستگی به وظیفه، مسیر بحرانی، جدول زمانی، اهداف و خروجی های قابل اندازه گیری باشد.

حمایت مدیر اول را از ابتدای پروژه دریافت کنید: اسپانسر پروژه باید در بالاترین سطح شرکت باشد و در تمام سطوح سازمان پشتیبانی شود. این کار باید قبل از رفتن به شرکت های فروش نرم افزار CRM انجام شود و همیشه در طول پروژه تکرار شود و هرگز نمی توان آن را فراموش کرد.

یکپارچه سازی فرایند: قبل از استقرار نرم افزار CRM، فرایندهای کسب و کار سازگار، فروش، خدمات به مشتریان و بازاریابی باید مطابق با شیوه های استاندارد یکپارچه شوند تا عملیات به طور خودکار اجرا شود و داده ها در سراسر سازمان به اشتراک گذاشته شود.

ایجاد یک چشم انداز، استراتژی و هدف در سازمان خود و سپس اطلاع کارکنان: به همه کارکنان اطلاع می دهند که استفاده از CRM نیاز به فرهنگ و طرز فکر جدید دارد، نه فقط آموزش نرم افزار.

اتصال ادغام کانال: ادغام تمام نقاط رابطه با مشتری است که شامل چیزهایی مانند مرکز تماس, ایمیل, محل, چت, و رسانه های اجتماعی.

مرحله به مرحله: در هنگام استفاده از CRM، به جای اجرای کل برنامه CRM در یک زمان در تمام سازمان ها، ابتدا قبل از انتقال به بخش دیگری از سازمان، شروع به پیاده سازی در یک بخش از سازمان و کار بر روی خطاها در این بخش کنید.

ارائه آموزش نرم افزار : آموزش کارکنان خود را به طور کامل قبل از تصمیم گیری برای شروع استفاده از CRM. راه های مختلفی برای تدریس وجود دارد، از جمله درس های رو در رو، تدریس آنلاین، و آموزش آنلاین برای کارکنان از راه دور.

ایجاد فرایندها برای مدیریت تغییر: تغییر همیشه با استرس زیادی رخ می دهد و افراد تمایل به مقاومت در برابر آن دارند. به منظور مدیریت تغییر، نمایندگان کارکنان در تمام مراحل پروژه درگیر هستند و از پیشرفت پروژه در هر مرحله مطلع می شوند.

ایجاد یک پروژه اندازه گیری و بهبود بلافاصله پس از برنامه CRM: بلافاصله پس از اجرا، پروژه را برای خود انتخاب کنید و نرخ بازگشت سرمایه را با توجه به معیارهایی که در زمان راه اندازی پروژه تعیین کرده اید محاسبه کنید. اهداف آینده را برای بهبود و نظارت بر بازخورد مشتری تعیین کنید.

ادغام CRM با شبکه های اجتماعی: مشتریان شما دیدگاه های خود را از طریق شبکه های اجتماعی با مشتریان دیگر به اشتراک می گذارند، خرید محصول شما را توصیه می کنند، یا حتی از محصول یا خدمات شما شکایت می کنند. اگر تامین کننده ابزار نظارتی ارائه نمی کند و از این اطلاعات استفاده می کند، شما خودتان مسئول انجام این کار مهم هستید!

تعیین اهداف دشوار و انگیزشی: ایجاد چالش ها و انگیزه ها برای کارکنان و نشانه ای از دستاوردهای مهم شرکت. کارکنان خود را تشویق کنید تا در پروژه CRM شرکت کنند. جشن هر رویداد شرکت بزرگ برگزار شده توسط هر بخش.

برآورد هزینه و نیروی انسانی: قبل از شروع یک پروژه، هزینه ها و نیروی انسانی مورد نیاز برای این کار را تخمین زده و تایید منابع مدیریت ارشد سازمان خود را به خود جلب کنید. محدوده پروژه را بررسی کنید، افرادی که نیاز به صرف مدتی در آن زمان دارند، قیمت برنامه CRM و قیمت پیاده سازی و پیاده سازی آن در سازمان شما به طوری که شما کمبود منابع را پس از ورود به پروژه اجرای برنامه CRM تجربه نمی کنید.

[ بازدید : 1216 ]

[ شنبه 29 آذر 1399 ] 9:00 ] [ نویسنده سیگنال ]

[ ]

جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس| طرح اخراج بازرسان آژانس؛ ایران با غنی‌سازی ۲۰ درصدی از برجام خارج می‌شود؟

محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (یکشنبه، 9 آذرماه) مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه علنی در خصوص نشست غیرعلنی امروز توضیح داد: جلسه مجلس شورای اسلامی امروز از ساعت 8 صبح به صورت غیرعلنی در ارتباط با حادثه تلخ و جانسوز شهادت شهید فخری زاده و حوادث تلخ گذشته در ترور دانشمندان هسته ای و حادثه نطنز تشکیل شد.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ وی ادامه داد: نمایندگان به طور مفصل در این باره بحث کردند و ان شاءالله مصوبات و توافقات جلسه غیرعلنی امروز در جلسات علنی این هفته به اطلاع مردم خواهد رسید.

طرح لغو اجرای پروتکل الحاقی

عضو هیأت رئیسه مجلس نیز از طرح نمایندگان برای لغو اجرای پروتکل الحاقی در رابطه با بازرسی‌ بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از تأسیسات هسته‌ای کشورمان خبر داد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: در این جلسه موضوع ترور شهید فخری‌زاده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نمایندگان نقطه نظر خود را پیرامون این حادثه تلخ مطرح کردند.

وی افزود: جمع‌بندی جلسه این بود که مجلس به روند بازرسی‌های آژانس خوشبین نیست و به بازرسان این سازمان مشکوک است چرا که منشأ بسیاری از اتفاقات تلخ و ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان را همین رژیم بازرسی‌های آژانس می‌داند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به خبرگزاری فارس گفته است: بر همین اساس تصمیم گرفته شد طرحی تهیه و به تصویب برسد که طبق آن اجرای پروتکل الحاقی در مورد بازرسی‌های آژانس از تأسیسات هسته‌ای کشورمان لغو شود.اجرای پروتکل الحاقی از ابتدا هم داوطلبانه بوده که براساس این طرح باید لغو شود. پاس گل هایی که ما در بحث بازرسی‌ها به آژانس می‌دهیم هیچ نتیجه مثبتی برای ما نداشته و تنها ثمرش ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان بوده است.‌ به احتمال زیاد طرح لغو اجرای پروتکل الحاقی در همین هفته در دستورکار مجلس قرار خواهد گرفت و به همین خاطر ممکن است صحن مجلس یک جلسه بیشتر داشته باشد.

[ بازدید : 481 ]

[ يکشنبه 9 آذر 1399 ] 16:52 ] [ نویسنده سیگنال ]

[ ]

گیر انداختن آناکوندای غول پیکر با طعمه قراردادن مرغ!

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه گرفتارشدن یک مار آناکوندای غول پیکر در داخل تله را به تصویر می‌کشد. این ویدئو نخستین بار با توضیح «تلاش برای شکار چیزی که مرغ هایش را می‌دزدید» در توئیتر منتشر شد.

در این ویدئو یک مرغ در مقابل تله‌ای که در بیرون از برکه آب قرار داده شده دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان یک مار غول پیکر از راه رسیده و برای رسیدن به مرغ به ناچار از میان تله عبور می‌کند. در این لحظه مار در داخل تله گرفتار شده و تلاش می‌کند تا با پیچیدن به خود از این دام خلاص شود.

[ بازدید : 39 ]

[ دوشنبه 3 آذر 1399 ] 17:47 ] [ نویسنده سیگنال ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]